Vacatures

GESLOTEN! VACATURE: HUISMEESTER

Deze vacature is gesloten a.u.b. niet meer reageren. 

Functieomschrijving:

Wij zijn per 01-10-2018, of zoveel eerder als mogelijk, op zoek naar een ‘stevige’ en enthousiaste Huismeester voor onze Springplank-kandidaten vooral voor Eindhoven en incidenteel in Den Bosch en Tilburg. Veel van onze kandidaten hebben een afstand tot de arbeidsmarkt en een verscheidenheid aan uitdagingen. Voor ons zijn zelfredzaamheid, in combinatie met werk als katalysator, dé basisvoorwaarden om weer echt mee te doen in de maatschappij.

Onze club bestaat uit zeer gedreven en passievolle mensen. Jij bent daarin, samen met een collega Huismeester, een veelzijdig talent. Je staat midden in de maatschappij en bent als Huismeester verantwoordelijk voor het sociaal beheer van de huisvesting van onze kandidaten. Je focus is het technisch beheer en de leefbaarheid in én rondom de Springplank panden. Je signaleert en beantwoordt vragen van onze kandidaten vanuit een faciliterende gedachte.

 

Functie-eisen

Als Huismeester bij Springplank heb je, naast een MBO werk- en denkniveau, de volgende eigenschappen:

– Je hebt affiniteit met mensen en het sociaal domein.
– Je bent super flexibel (je kan ook regelmatig in de avonduren werken)
– Je werkt vanuit je hart en hoofd.
– Je bent bevlogen in je vakgebied.
– Je weet jouw passie en plezier over te brengen op anderen.
– Je bent bereid om je op de fiets tussen de verschillende locaties te verplaatsen.
– Ervaringsdeskundigheid is een pre.

 

Van ons mag je het volgende verwachten;

– Een inspirerende en innovatieve werkomgeving met veel ruimte voor initiatief.
– Een geweldig zelfstandige functie in een krachtig en dynamisch team.
– Een werkweek van 24 uur die je, in samenspraak met je collega, ‘vrij’ over de week kan invullen.

Herken jij je in bovenstaand verhaal, ga je een uitdaging niet uit de weg en weet je met veel lol een bijdrage aan ons team te leveren?

Stuur dan je motivatie en CV vóór 15 september 2018 aan vacature@springplank.org t.a.v. Donald Wolf. Mocht je nog inhoudelijke vragen hebben over deze functie dan kun je deze eveneens via bovenstaand e-mailadres aan ons richten.
De eerste gesprekken vinden 19 september aanstaande plaats.